Загрузка ...

logo
  • 066-3-800-800[email protected]
  • ул Независимой Украины 49,Запорожье, Украина
  • Пн - Пт 8.00 - 18.00Воскресенье Закрыто
blog

Семинар Salus Smart Home

  • Октябрь 8, 2019
  • 0

Заснована у 2004 році фірма «SALUS Controls» є дочірньою компанією Computime-Group Limited.

Група Computime, це науково-дослідна, інжинірингова і виробнича компанія, що надає інноваційні рішення в автоматизації управління різними процесами для своїх клієнтів, як для промислового, так і для побутового застосування.

Сьогодні, SALUS Controls — це сучасна компанія з широким асортиментом сучасної і жаданим ринком продукції для управління системами опалення.

Ми проектуємо, виробляємо і продаємо під власним брендом широкий асортимент моделей для управління опаленням, що використовують як традиційні енергоносії, так і діючі на основі відновлюваних джерел енергії, роблячи життя людей більш комфортним і безпечним.

Основою філософії команди SALUS Controls є забезпечення найвищих стандартів у бізнесі, що означає, перш за все, високу якість продукції і максимальне задоволення потреб своїх клієнтів.

Простота в установці, надійність і зручність в експлуатації, комфорт і економія для користувача, є основою всього, що ми пропонуємо. Все чим займаються наші інженери — робиться професійно, і ми пишаємося тим що ми робимо.

Поряд з широкою мережею дистрибуції в Західній Європі, SALUS Controls продовжує розширювати свою присутність на інших важливих ринках, таких як Східна Європа, Південна Америка, Азія і Австралія.